Išleista nauja Moodle versija

Moodle, pasaulinė atviro kodo virtualaus mokymosi sistema, pristatė naujausią savo versiją – Moodle 2.8, kurioje naudotojus džiugins reikšmingi, evoliuciniai patobulinimai įverčių knygelei, forumui, analitikai ir patogesnis naudojimas daugelyje sričių. Nemažai patobulinimų šioje Moodle versijoje buvo atliekama bendradarbiaujant su Moodle bendruomenėmis visame pasaulyje.

Nors šioje versijoje galime rasti nemažai atnaujinimų, tačiau daugiausia laiko buvo skirta Įverčių knygelei tobulinti. Jūsų laukia pasikeitusi šiuolaikiškesnė, patogesnė vertintojo sąsaja.

Moodle forumai yra pagrindinė komunikacijos virtualioje mokymosi aplinkoje priemonė. Moodle 2.8 turi keletą forumo patobulinimų, kurie suteikia daugiau galimybių juos valdyti bei patogiau naudotis. Atsirado du nauji funkcionalumai: tai galimybė užsisakyti ar atsisakyti atskirų diskusijų prenumeratų bei galimybė diskusijų dalyviams tiesiogiai atsakyti į žinutes forume elektroniniu paštu.

Naujoji Moodle versija pateikia ir nemažai naujų mažų funkcionalumų, tokių kaip teksto automatinis išsaugojimas standartiniame ATTO redaktoriuje, naujas naudotojo meniu, ir patogesnis klausimų banko bei testų valdymas.

LieDM techninio centro darbuotojai jau gilinasi į Moodle 2.8 funkcines galimybes. Tikimasi, kad LieDM paslaugomis besinaudojančios institucijos šią versiją jau galės naudotis pavasario semestre.